NordicPet nesušokantis granuliuotas augalinio pluošto kraikas 5 l

3,99  su PVM

Natūralus nesušokantis granuliuotas vienmečių augalų pluošto kraikas naminiams gyvūnėliams. Galima nuleisti į tualetą.

NordicPet nesušokantis granuliuotas augalinio pluošto kraikas 5 l 3,99  su PVM

Natūralus nesušokantis granuliuotas vienmečių augalų pluošto kr

NordicPet kraikas yra universalus ir sveikesnis pasirinkimas Jūsų augintinio higienai. Šis tvarus nesušokantis granuliuotas kraikas, pagamintas iš technologiškai rafinuotų augalinių pluoštų, tinka visų rūšių augintiniams: katėms, triušiams, paukščiams ir graužikams. Kraikas dėl savo unikalios tekstūros sugeria net iki 7 kartų daugiau skysčių pagal tūrį ir puikiai neutralizuoja nemalonius kvapus. Šių savybių dėka galite mėgautis malonia ir bekvape namų aplinka.

NordicPet natūralaus nesušokančio granuliuoto kraiko sudėtyje nėra silikagelio, bentonito ar molio, taip apsaugant Jūsų augintinio kvėpavimo takus nuo potencialiai pavojingų šių medžiagų dulkių. NordicPet tvarus bei universalus kraikas gaminamas iš kasmet atsinaujinančių vienmečių augalų pluošto. Dėl kraiko 100 % natūralumo, jis yra kompostuojamas ir biologiškai skaidus – suyra per 8 savaites, asimiliuojasi su natūralia aplinka, nepalikdamas planetoje jokių pėdsakų.

Dėka universalios granulių formos bei dydžio, šis natūralus nesušokantis kraikas užtikrina didžiausią našumą bei komfortą bet kokios rūšies gyvūnėliams.

Naudojimo instrukcija

  1. Priklausomai nuo gyvūno rūšies ir dydžio, į dėžutę įpilkite apie 2-6 cm kraiko.
  2. Išmeskite panaudotą kraiką į organinių atliekų konteinerį arba kompostuokite. Mažais kiekiais galima nuleisti į tualetą.
  3. Ištuštinkite ir išvalykite dėžutę, pripildykite ją nauju kraiku.

Gamintojas: Nordic Pet, UAB, Lietuva.

aikas naminiams gyvūnėliams. Galima nuleisti į tualetą.

Papildoma informacija

Prekės ženklas

NordicPet

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.