Josera SensiJunior sausas maistas šunims 15 kg

54,19  su PVM

Josera SensiJunior sausas maistas šunims 15 kg 54,19  su PVM
Dėl likučio teirautis telefonu

Itin lengvai virškinamas pašaras augantiems aktyviems šuniukams.

JOSERA SensiJunior yra puikaus skonio ir lengvai virškinamas, skirtas augantiems aktyviems šunims bei šunims, turintiems jautrią virškinimo sistemą.

Tinka naudoti nuo 3 savaitės
Specialus skaidulų kompleksas reguliuoja virškinimą
Vidutinių ir didelių veislių atletiškiems šunims
Maistinės skaidulos reguliuoja virškinimą
Vertingos lašišų aliejaus riebalų rūgštys skatina smegenų vystymąsi
L-karnitinas, kokybiški baltymai ir taurinas taip pat palaiko širdies veiklą ir skeleto vystymąsi
Visavertis pašaras augantiems šuniukams

Pakuotė
15 kg

Medžiagų apykaitos reguliavimui
Specialios maistinės skaidulos ir lengvai virškinamos sudėtinės medžiagos reguliuoja medžiagų apykaitą bei mažina išmatų kiekį.

Subalansuotam brendimui
Naudingosios riebiosios rūgštys, išgaunamos iš lašišos, gerina smegenų veiklą. L-karnitinas ir vertingi baltymai skatina atletiško kūno vystimąsi. Taurinas ir L-karnitinas yra labai svarbios medžiagos, gerinančios širdies veiklą.

Kaulų ir sąnarių vystimuisi
Subalansuotas kalcio ir fosforo santykis, vitaminas C ir manganas bei varis lengvai įsisavinamoje formoje skatina stiprių kaulų ir sveikų sąnarių formavimąsi.

Sudėtis
Ryžiai; sausi paukštienos baltymai; paukštienos riebalai; sausi antienos baltymai 9%; bulvių baltymas; džiovinta lašiša 6%; hidrolizuoti paukštienos baltymai; cukrinių runkelių minkštimas; lignoceliuliozė; saldžiavaisio pupmedžio miltai; mineralai; mielės; cikorijos miltai; smiltyninio gysločio sėklos; džiovinta Naujosios Zelandijos žaliųjų moliuskų (Perna canaliculus) mėsa.

Rekomenduojamas pašaro kiekis per parą
Nurodytas kiekis apskaičiuotas pagal suaugusio šuns svorį. Šuo neturėtų augti per greitai.
Gamintojas
Mes „JOSERA“ esame šeimos kompanija gaminanti aukščiausius kokybės standartus atitinkančius naminių gyvūnų pašarus Vokietijoje, Bavarijos regione. Remiantis savo 80 metų patirtimi pašarų gamyboje mes sukūrėme platų asortimentą Jūsų keturkojams, kuriame rasite puikaus pašaro visiems gyvenimo etapams. Įsitikinkite tuo patys.

„JOSERA“ kokybės garantija

Produktų kūrimas. Jūsų numylėtiniams – tik geriausia. Vertingas naminių gyvūnų pašaras Jūsų keturkojams turi būti ne tik skanus, bet ir gerai įsisavinamas bei atitikti jų individualius poreikius. Todėl vertingas mūsų produktų receptūras pagal naujausias žinias kuria dietologų bei moksle ir praktikoje dirbančių specialistų komanda. Mūsų ekspertai visada domisi pasaulinėmis gyvūnų mitybos tendencijomis ir į savo receptūras įtraukia naujausius pripažintų gyvūnų mitybos mokslininkų atradimus.

Geriausios žaliavos – kokybės pagrindas. Aukščiausia kokybė mūsų gamyboje prasideda atidžiai atsirenkant sudėtines medžiagas. Todėl savo aukštos kokybės šunų, kačių bei arklių pašarui naudojame tik vertingiausius, natūralius ir sveikus ingredientus. Atsisakome genetiškai modifikuotų žaliavų, taip pat nenaudojame kviečių, sojų bei dirbtinių dažiklių, kvapiklių ir konservavimo medžiagų. Mūsų atrinkti žaliavų tiekėjai užtikrina tai, o patys reguliariai tikriname žaliavas bei pagamintą produkciją mūsų nuosavoje, akredituotoje laboratorijoje. Mūsų pašaruose naudojama mėsa yra išgaunama tik iš gyvulių, kurie tinka žmonių mitybai. Saugodami laukinių žuvų išteklius savo gaminiuose naudojame lašišas iš vandenis tausojančios Europos akvakultūros. Be to, stengiamės naudoti vietines žaliavas gamindami „JOSERA“ aukštos kokybės gyvūnų pašarą.

Saugumas užtikrinamas „JOSERA“ laboratorijoje. „JOSERA“ garantuoja nepriekaištingą produktų kokybę. Todėl prieš apdorojimą tikriname, ar visos žaliavos atitinka griežčiausius kriterijus ir aukščiausius kokybės standartus savo nuosavoje, akredituotoje laboratorijoje. Be to, pagaminti gaminiai prieš išsiunčiant iš gamyklos tikrinami dar kartą. Nuo pat mūsų įmonės steigimo, kurdami gyvūnų pašarą nevykdome jokių bandymų su gyvūnais.

Tvarumas visame gamybos procese. Kasdien dirbame jausdami didelę atsakomybę žmonėms, gyvūnams, aplinkai ir būsimoms kartoms, todėl visus tvarumo aspektus – taupumą, ekologiją ir žmones sujungėme siekdami vieno konkretaus tikslo – iki 2020 m. plėtoti savo veiklą visai nekenkiant klimatui. Tam, kad pasiekti šį tikslą, savo tvarumo strategijoje įtvirtinome siekį kompensuoti visą dėl mūsų gaminių atsiradusią CO2 emisiją. Bendradarbiaudami su „Carbon Tanzania“ ir „myclimate“, aktyviai dalyvaudami kaip partneriai, remiame „Ntakata Mountains“ miškų išsaugojimo projektą.

Papildoma informacija

Amžius

Jauniems

Prekės ženklas

Josera

Skonis

Antiena, Lašiša

Veislės dydis

Didelių veislių, Vidutinio dydžio veislių