BARKING HEADS PUPPY DAYS GRAIN FREE 2-6kg

19,20 45,09 

Išvalyti
Kategorijos: , , Produkto kodas: eaad12d4d778

Aprašymas

Visavertis maistas jauniems šuniukams. Lašišos, vištienos ir kiaušinių  62%, Be grūdų

Žinutė nuo Laimingos Galvos šuns Bailey

Kada išgirstu šuniukų mažų pėdučių šlepsėjimą, nejučia pats grįžtu į Vaikystės Dienas, kai aš buvau labai laimingas , gerai prižiūrimas Barking Heads  receptūrų viršininko Paulo.

Ką aš galiu amtelti apie Paulą, kas dar nebuvo amtelta? Jis yra šunų geriausias draugas. Jis būna piktas, bet jis tampa senu švelnuoliu kai jis prieina prie šuniukų. Jis tikrai rūpinasi šuniukų mityba, jų vystymuisi ir jų ilgalaike puikia sveikata.

Puppy Days receptūros kūrimas buvo miela užduotis. Aš pakuždėjau Paului keletą patarimų ką mes šunys mėgstame valgyti. Ir jis tai panaudojo savo giliame šunų moksle.

Į dubenėlį  pridėjome šuniukų skanumynų.Tai labai daug baltymų turinčios vištienos, lašišos ir kiaušinių, kurie labai reikalingi šuniukų vystymuisi. Jie turtingi vitaminais ir kalciu , kurie  reikalingi mažųjų amsių stipriems dantukams ir kauliukams. Visa tai patvirtino veterinarijos gydytojas. Turbūt nėra apie ką daugiau suloti?

Šuniukai yra nuostabūs, bet jie negali rašyti. Taigi, žinutė dvikojams šuniukų mylėtojams – nepamirškite į savo sąrašą įtraukti „ Puppy Days“. Patikėkite manimi. Jūsų mažyliai padėkos Jums vizgindami sveiko kūno uodegytėmis ir laimingais ,ypatingai švelniais  bučinukais.

Tai dar viena priežastis ,kodėl Puppy Days yra vienintelis pašaras kurio jums, bet kada gali  prireikti.

Šypsenos ir dvigubi vizgiukai.

Sudėtis: Lašišos , vištienos ir kiaušinių  62%:Šviežiai paruoštos lašišos 27%, sausos vištienos21%, saldžios bulvės, bulvės, šviežios vištienos 10%, žirniai, kiaušinių 4%, liucerna, lašišų taukai, jūros dumbliai, FOS – frukto – oligosacharidai, Mielės MOS, Gliukozanimo 355mg/kg, Metilsulfonilmetano 355mg/kg, Chondroitino Sulfato 250mg/kg, Pomidorai, Morkos, Augalų mišinio ( mairūno, baziliko, raudonėlio, šalavijo, čiobrelio, petražolės) 0,4%, Mineralai.

Be pridėtų sintetinių dažiklių, aromatinių medžiagų ar konservantų

Kas yra maiše: tik geri ingredientai , lašiša, vištiena,kiaušiniai, sodo daržovės, jūros dumbliai, augalai, vitaminai ir mineralai…. sveikiems ir laimingiems šunims.

Stiprūs dantys ir kaulai- Kalcis sveikam šuniuko  kaulų ir dantų vystymuisi.

Smegenų vystymasis – sudėtyje esantčios DHA  gerina  šuniuko mokymąsi ir sveiką smegenų vystymąsi.

GLUTEN-FREE – pagaminta iš be glitiminių ingredientų.

Patvirtinta veterinarijos gydytojų – patvirtinta veterinarijos profesionalų visoje JK.

Analitinės sudedamosios dalys (%): Žalių baltymų 28%, žalių riebalų  17.5%, žalios ląstelienos 3%, žalių pelenų 8%,  omega-6 3.2%, omega-3 1.3%, DHA 0.3%, kalcio 1.4%, fosforo 1%,

Maistiniai priedai (1-ame kg): Vitaminai: vitamino A 17308 TV, vitamino D3 1538 TV, vitamino E 192 mg

Mikroelementai junginiuose Cinko ,kaip chelatinio cinko hidratao su glicinu 96mg ,Geležies , kaip chelatinio geležies (II) hidrato su glicinu 77mg,Vario, kaip chelatinio vario hidrato su glicinu 6,7mg, Mangano kaip chelatinio mangano su glicinu 5.8mg, Jodo kaip bevandenio kalcio jodato 1,4 mg.

Maitinimo nuorodos: Mūsų  normos lentelėje yra patariamosios.  Prašome pasitikrinkite pas savo veterinarijos gydytoją ar Jūsų šuniukas yra tinkamo svorio. Patariame keisti 25% seno ėdalo šiuo ėdalu, kas antrą dieną iki tol kol visu 100% pereis  prie Barking Heads.

Gyvūnas visada turi turėti švaraus vandens. Laikyti uždarytą, vėsioje , sausoje, tamsioje vietoje.

Papildoma informacija

Amžius

Prekės ženklas

Skonis

,

Svoris, kg

,

Tipas