BARKING HEADS GOLDEN YEARS 2-12kg

 18.99 73.99

Išvalyti
Kategorijos: , , Produkto kodas: 722fdf879b5e

Aprašymas

GOLDEN YEARS maistas senjorams nuo 7 metų amžiaus

Žinutė nuo Laimės Vado šuns Bailey

Jei jūs esate šuo šiek tiek vyresnis ir išmintingesnis ,jūs tikrai pamilsite Golden Years. Tai jums padės išlikti „top-dog” kondicijos ir turėti plokščią savo pūkuotą pilvuką.

Kadangi mes dažnai susilojam Barking Heads’e : mes esame tokie seni kaip jaučiamės. Tai kodėl gi nesijausti ilgai puikiai valgant sveikesnį maistą , o ne pigų brendą su bjauriais priedais. Kaip kampanijos už sveikesnį šunų maistą dalyvis aš dirbu kartu su Paul’u , kuris yra atsakingas už Barking Heads receptūras. Kaip galiu spręsti jis nėra šuo. Bet jis ypatingai energingai rūpinasi šunų mityba, kuri yra pakankamai gera man. Golden Years maistas kurį išvirė Paul’as yra 100% vertas uodegos vizginimo. Receptas susideda iš top kokybės vištienos ir žuvies, kartu su rudais ryžiais, miežiais, avižom , kad ilgai pakaktų energijos. Jame yra mažai riebalų, daug baltymų vyresnių šunų gerai formai palaikyti. Vienu žodžiu viskas ” subalansuota”. Ir dar turiu paminėti yum- dvigubas – yum.

Paul’as taip pat įdėjo keletą super sveikų ingredientų , kurie padeda stiprinti senus kaulus ir palaikyti jų lankstumą. Paprasta Šunų kalba lojant: šis receptas jūsų keturias kojas palaikys ilgiau veikiančias. Taigi ,jei jūs esate atitinkamo amžiaus šuo pasirūpinkite, kad jūsų namų bičiuliai žmonės Golden Years maistą įtrauktų į savo pirkinių sąrašą.

Visiems Vizgintojams ir Lojikams : prisiminkite , kad amžius yra tik skaičius !

Šypsena ir dvigubas vizgis,  Bailey x

p.s jei jūsų dvikojai namų bičiuliai turės ,bet kokių techninių klausimų, duokite jiems šį el. Pašto adresą.

Sudėtis: Vištienos, upėtakių ir lašišos 40% – iš kurios džiovintos vištienos mėsos 27%, rudieji ryžiai, bulvės, miežiai, upėtakių 6%, avižos, žirniai, vištienos 4%, lašišų taukų 3%,liucerna, vištienos riebalai, jūros dumbliai, Gliukozamino 1000mg/kg, Metylsulfonylmetano 1000mg/kg,  Chondroitino sulfato 700mg/kg, morkos, pomidorai, obuoliai, spanguolės, prieskoninių augalų ( mairūnas, bazilikas, raudonėlis, šalavijas, čiobrelis, petražolės) 0,4%, mineralai.

Be pridėtų sintetinių dažiklių, aromatinių medžiagų ar konservantų

Kas yra maiše: tik geri ingredientai , kaip vištiena ir upėtakiai, rudieji ryžiai, sodo daržovės, vaisiai, vitaminai ir mineralai…. sveikiems ir laimingiems šunims.

Stiprūs sąnariai – specialiai papildyta gliukozaminu ir chondroitiniu klubų ir sąnarių stiprinimui ir palaikymui

Sveikas virškinimas- pagaminta iš ypatingai lengvai virškinamų baltymų ir žemo GI angliavandenių

Subalansuota mityba- maistinės medžiagos subalansuotos tinkamam raumenų palaikymui ir svorio kontrolei

Patvirtinata veterinarijos gydytojų – patvirtinta veterinarijos profesionalų visoje JK.

Analitinės sudedamosios dalys :Žalių baltymų 25%, žalių riebalų 11%, žalios ląstelienos, 3,5%, žalių pelenų 8%, omega-6 1,9%, omega-3 1.2%

Maistiniai priedai (1-ame kg): Amino rūgštis – L-karnitinas 200mg. Vitaminai: vitamino A 17 308 TV, vitamino D3 1 538 TV, vitamino E 192 TV. Mikroelementai junginiuose 1kg-ame: Cinko ,kaip chelatinio cinko hidrato su glicinu 96mg ,Geležies , kaip chelatinio geležies (II) hidratao su glicinu 77mg,Vario, kaip chelatinio vario hidrato su glicinu 6,7mg, Mangano, kaip chelatino mangano su glicinu 5.8mg, Jodo kaip bevandenio kalcio jodato 1,4 mg, Seleno , kaip organinio seleno saccharomyces Cerevisiae CNCM 1-3060 0,1mg.

Maitinimo nuorodos: Mūsų  normos lentelėje yra patariamosios.  Prašome pasitikrinkite pas savo veterinarijos gydytoją ar Jūsų šuo yra tinkamo svorio. Patariame keisti 25% seno ėdalo šiuo ėdalu, kas antrą dieną iki tol kol visu 100% pereisite prie Barking Heads. Gyvūnas visada turi turėti švaraus vandens. Laikyti uždarytą, vėsioje , sausoje, tamsioje vietoje.

Papildoma informacija

Amžius

Prekės ženklas

Skonis

, ,

Svoris, kg

,

Tipas