BARKING HEADS FAT DOG SLIM – LIEKNĖJANTIEMS 2-12 kg

 19.50 71.39

Išvalyti
Kategorijos: , , Produkto kodas: 438d696c2124

Aprašymas

Visavertis, svorį kontroliuoti padedantis maistas su ryžiais, vištiena ir upėtakiais suaugusiems šunims

Žinutė nuo mūsų Laimės vado, šuns Bailey

Jei tu esi šuo , kuriam priaugo keli kilogramai netyčia, nesibaimink. Fat Dog Slim atlieka tiksliai tai kas parašyta ant maišo. Jis tikrai padės atsikratyti nepageidaujamų kilogramų ir vėl būti „top-dog“ sveikiausiu uodegos vizgintoju. Kaip kampanijos už sveikesnį maistą dalyvis aš dirbu su Paul , kuris yra atsakingas už Barkingheads receptūras. Galiu paaiškinti ,kad jis nėra iš tikrųjų šuo. Bet jis labai rūpinasi šunų sveikata ir mityba, kuri yra pakankamai gera man. Jis gamina maistą iš skanių ingredientų ir nenaudoja jokių bjaurių dirbtinių tukinančių priedų , kurie yra naudojami daugybėje kitų didelių brendų. Fat Dog Slim neriebus maistas pagamintas iš vištienos, upėtakio, rudųjų ryžių yra labai skanus , turi mažai kalorijų ir pilnas ypatingai sveikų ingredientų, kurie padeda stambuoliams greičiau deginti riebaliukus. Tai puikiai veikia, ypač jei dar truputį pajudėsite! Taigi , jei tu esi šiek tiek „paunchy pooch“ apvalokas , norintis sulieknėti , atsimink du dalykus: pirma – lok savo dvikojui namų draugui , kad tave vestųsi dažniau pasivaikščioti ( paprastai suveikia senas pavadėlis dantyse) , antra pasirūpink , kad jie nupirktų tau Fat Dog Slim. Ir darbas bus padarytas. Lik sveikas ir laimingas ! Šypsena ir dvigubi vizgiukai ! p.s jei jūsų dvikojai namų bičiuliai turės ,bet kokių techninių klausimų, duokite jiems šį el. Pašto adresą.

Sudėtis: Vištienos mėsos ir upėtakio 30%. Sudėtyje yra rudieji ryžiai, džiovintos vištienos mėsos 18%, bulvės, avižos, miežiai, šviežios vištienos 7%, šviežių upėtakių 5%, liucerna, žirniai, saulėgrąžų aliejus, jūros dumbliai, morkos, pomidorai, Gliukozamino 355mg/kg,Metylsulfonylmetano 355mg/kg, Chondroitino sulfato 250mg/kg, žolelės ( mairūnas, bazilikas, raudonėlis, šalavijas, čiobrelis, petražolės) , mineralai. Be pridėtų sintetinių dažiklių, aromatinių medžiagų ar konservantų

Kas yra maiše: tik geri ingredientai , kaip vištiena,upėtakiai, rudieji ryžiai, avižos, daržovės, jūros dumbliai, žolelės, vitaminai ir mineralai…. sveikiems ir laimingiems šunims. Mažo kaloringumo receptas- sukurtas taip , kad skatintų svorio kritimą Daug ląstelienos – padidintas natūralios ląstelienos kiekis, kad palaikytų sveiką virškinimą Sveiki sąnariai- sudėtyje yra Gliukozamino ir Chondroitino klubų ir sąnarių sveikatai Patvirtinta veterinarijos gydytojų – patvirtinta veterinarijos profesionalų visoje JK.

Analitinės sudedamosios dalys :Žalių baltymų 20%, žalių riebalų 9%, žalios ląstelienos, 4,5%, žalių pelenų 8%, omega-6 1,6%, omega-3 0,4% Maistiniai priedai (1-ame kg) Vitaminai: L-Karnitino 200mg,vitamino A 17 308 TV, vitamino D3 1 538 TV, vitamino E 192 TV. Mikroelementai junginiuose 1kg-ame: Cinko ,kaip chelatinio cinko hidrato su glicinu 96mg ,Geležies , kaip chelatinio geležies (II) hidratao su glicinu 77mg,Vario, kaip chelatinio vario hidrato su glicinu 6,7mg, Mangano, kaip chelatino mangano su glicinu 5.8mg, Jodo kaip bevandenio kalcio jodato 1,4 mg, Seleno , kaip organinio seleno saccharomyces Cerevisiae CNCM 1-3060 0,1mg.

Maitinimo nuorodos: Mūsų normos lentelėje yra patariamosios. Prašome pasitikrinkite pas savo veterinarijos gydytoją ar Jūsų šuo yra tinkamo svorio. Patariame keisti 25% seno ėdalo šiuo ėdalu, kas antrą dieną iki tol kol visu 100% pereisite prie Barking Heads. Gyvūnas visada turi turėti švaraus vandens. Laikyti uždarytą, vėsioje , sausoje, tamsioje vietoje. Galiojimas, serijos nr. ant pakuotės

Papildoma informacija

Amžius

Prekės ženklas

Skonis

,

Svoris, kg

,

Tipas