Tik Internetu

PRINS PROCARE STANDARD FIT SAUSAS PAŠARAS SUAUGUSIEMS ŠUNIMS SU VIŠTIENA IR KALAKUTIENA 3kg – 20kg

20,99 89,99  su PVM

Presuotas Super Premium sausas maistas suaugusiems šunims su paukštiena nuo 1 metų

PRINS PROCARE STANDARD FIT SAUSAS PAŠARAS SUAUGUSIEMS ŠUNIMS SU VIŠTIENA IR KALAKUTIENA 3kg - 20kg 20,99 89,99  su PVM

Visavertis sausas maistas suaugusiems, vidutinių ir didelių veislių šunims su vištiena ir kalakutiena. Pašaro gamyboje naudojamos tik aukščiausios rūšies žaliavos siekiant užtikrinti puikią kasdieninę jūsų augintinio savijautą.

Lengvai virškinamas.
Šunų maistas praturtintas lašišų aliejais ir omega3 riebiosiomis rūgštimis.
Šalto spaudimo būdu presuotos granulės.
Sudėtyje nenaudojami dirbtiniai dažikliai ir kvapai.
Vitaminų ir mineralų kompleksas imunitetui.
Subalansuota žarnyno mikroflora.Prins ProCare Standard Fit sausas pašaras suaugusiems šunims su vištiena ir kalakutiena. Visapusiškai subalansuotas kasdieniai, mitybai vidutinio aktyvumo suaugusiems šunims, su visais reikalingiausiais vitaminais ir mineralais. Pašaras gaminamas pasitelkiant šalto spaudimo technologiją, taip išsaugomos vertingos sudėtinės medžiagos. Šuns skrandis neapkraunamas, kaip paprastai dideliais kiekiais maisto, nes viskas ko reikia telpa daug mažesnėje ir sotesnėje granulėje.

Analizė:
Drėgmė 9,0%. Baltymai 24,0%. Riebalai 12,0%. Pelenai 6,0%. Ląsteliena 3,0%. Angliavandeniai 44,5%. Kalcis 1,2%. Fosforas 0,8%. Kalis 0,7%. Magnis 0,1%. Natris 0,2%. Energetinė vertė 3880kcal/kg.

Sudėtis:

Dehidratuota vištiena ir kalakutiena (22%), kukurūzai, kviečiai, sorgas, jautienos riebalai, džiovintos trūkažolės (6%),paukštienos baltymai (3%), maltodekstrinas, hemoglobinas, lašišos aliejus (0,5%), inulinas (0,3) %), mielės, kalcio karbonatas, saulėgrąžų aliejus.

Nurodymai:

ProCare STANDARD FIT duodamas sausas, nereikia jokio paruošimo. Visada įsitikinkite, kad jūsų augintinis turi kambario temperatūros švaraus geriamojo vandens. Dienos rekomenduojamą maisto kiekį padalinkite į bent du maitinimus per dieną. Jei norite palepinti savo šunį, galite pasiūlyti Prins TotalCare ar Prins NatureCare vieną ar kelias dienas. Tai sveikas ir natūralus pašaras jūsų šuniui.

Pereinant nuo vieno traškaus maisto prie kito. Keisdami kito gamintojo maistą į prins, galite maišyti abu pašarus tol, kol pakeisite visiškai. Kasdien įmaišykite vis daugiau naujojo pašaro kartu su senuoju, kol galutinai pakeisite, ne greičiau nei per 7 dienas.

Kartais maisto pakeitimas gali įtakoti išmatų spalvos pakitimą, tai visiškai normalu ir nieko rimta.

Keisdami iš presuoto į traškų (ekstruduotą) maistą.
Kai keičiate presuotą maistą į kurį nors iš Prins ekstruduotų (traškių), rekomenduojame pakeisti iš karto, nedarant įmaišymo į senąjį maistą. Kartais pašaro pakeitimas gali įtakoti išmatų spalvos pakitimą, tai visiškai normalu ir nieko rimta. Presuotas maistas yra labiau koncentruotas ir mažesnės apimties nei traškus maistas. Rekomenduojamos porcijos yra atitinkamai mažesnės, taip neapkraunamas skrandis ir palengvėja virškinimas. Sudėtyje yra natūralių antioksidantų ir konservantų. Pagaminta Olandijoje.

Papildoma informacija

Svoris N/A
Amžius: Pasirinkite

Suaugusiems

Prekės ženklas: Pasirinkite

PRINS

Skonis: Pasirinkite

Kalakutiena, Vištiena

Svoris, kg: Pasirinkite

20 kg, 3 kg

Veislės dydis: Pasirinkite

Didelių veislių, Vidutinio dydžio veislių

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.