Tik Internetu

PRINS PROCARE PROTECTION PUPPY SAUSAS MAISTAS ŠUNIUKAMS IR JAUNIEMS ŠUNIMS 3kg – 7,5kg

23,99 49,99  su PVM

Presuotas Super Premium sausas maistas šuniukams su paukštiena. Nuo 4 sav.

PRINS PROCARE PROTECTION PUPPY SAUSAS MAISTAS ŠUNIUKAMS IR JAUNIEMS ŠUNIMS 3kg - 7,5kg 23,99 49,99  su PVM

Super premium sausas maistas vidutinių ir didelių veislių jauniems šuniukams su paukštiena ir natūraliais prebiotikais. Pašaro gamyboje naudojami aukščiausios rūšies ingredientai siekiant užtikrinti puikią jūsų augančio šeimos nario savijautą.

Rekomenduojamas nuo 4 savaičių amžiaus.
Praturtintas žolelių ekstraktais, šuslerio druskomis ir lašišų aliejais.
Raumenų tonusui ir širdies funkcijos palaikymui.
Su gliukozaminu ir chondroitinu sąnariams.
Lengvai virškinamas.
Subalansuota žarnyno mikroflora.
Šalto spaudimo būdu presuotos granulės.
Padidintas kiekis kalcio ir fosforo kaulų vystimuisi.

Prins ProCare puppy protection, aukšiausios kokybės, presuotas maistas šuniukams nuo 4 savaičių iki 12 mėnesių amžiaus. Pašaras gaminamas pasitelkiant šalto spaudimo technologiją, taip išsaugomi visi šunims reikalingi vitaminai ir kitos maistinės medžiagos kurios aukštesnėse temperatūrose išgaruoja. Tokiu maistu šeriamo šuns skrandis yra neapkraunamas, pasisotinimui reikalingos mažesnės normos.

Analizė:
Drėgmė 9,0%. Baltymai 25,0%. Riebalai 17,0%. Pelenai 7,0%. Lasteliena 3,0%. Angliavandeniai 39,0 %. Kalcis 1,1%. Fosforas 0,8%. Kalis 0,7%. Magnis 0,1%. Natris 0,4%. Energetinė vertė 4090 kcal/kg.

Sudėtis:
Dehidratuota paukštiena, kukurūzai, kviečiai, gyvuliniai riebalai (jautiena), ryžiai, kukurūzų glitimas, baltymų hidrolizatas, džiovinti trūkažolės celiuliozės, maltodekstrinas, hemoglobino milteliai, mineralai (kalio chloridas, vario sulfatas), lašišų aliejus (0,5%), mielių hidrolizatas, plazmos milteliai , saulėgrąžų aliejus, žolelių ekstraktai ir Schüssler ląstelių druska (dioscorea, curculigo, dipsacus, drynaria, psoralea, Schüssler cel druskos Nr. 1,2,5,7) (0,075%), gliukozaminas (500 mg), chondroitinas (500 mg), fruktooligosacharidai (FOS) (400 mg).

Nurodymai:

Prins ProCare puppy protection duodamas sausas, nereikia jokio paruošimo. Visada įsitikinkite, kad jūsų augintinis turi kambario temperatūros švaraus geriamojo vandens. Dienos rekomenduojamą maisto kiekį padalinkite į bent du maitinimus per dieną. Jei norite palepinti savo šunį, galite pasiūlyti Prins TotalCare ar Prins NatureCare vieną ar kelias dienas. Tai sveikas ir natūralus pašaras jūsų šuniui.

Pereinant nuo vieno traškaus maisto prie kito. Keisdami kito gamintojo maistą į prins, galite maišyti abu pašarus tol, kol pakeisite visiškai. Kasdien įmaišykite vis daugiau naujojo pašaro kartu su senuoju, kol galutinai pakeisite, ne greičiau nei per 7 dienas. Kartais maisto pakeitimas gali įtakoti išmatų spalvos pakitimą, tai visiškai normalu ir nieko rimta.

Keisdami iš presuoto į traškų (ekstruduotą) maistą. Kai keičiate presuotą maistą į kurį nors iš Prins ekstruduotų (traškių), rekomenduojame pakeisti iš karto, nedarant įmaišymo į senąjį maistą. Kartais pašaro pakeitimas gali įtakoti išmatų spalvos pakitimą, tai visiškai normalu ir nieko rimta. Presuotas maistas yra labiau koncentruotas ir mažesnės apimties nei traškus maistas. Rekomenduojamos porcijos yra atitinkamai mažesnės, taip neapkraunamas skrandis ir palengvėja virškinimas. Sudėtyje yra natūralių antioksidantų ir konservantų. Pagaminta Olandijoje.

Papildoma informacija

Svoris N/A
Amžius: Pasirinkite

Jauniems

Prekės ženklas: Pasirinkite

PRINS

Skonis: Pasirinkite

Paukštiena

Svoris, kg: Pasirinkite

3 kg, 7.5 kg

Veislės dydis: Pasirinkite

Didelių veislių, Vidutinio dydžio veislių

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.