Tik Internetu

PRINS PROCARE MINI PUPPY & JUNIOR PERFECT START SAUSAS PAŠARAS MAŽŲ VEISLIŲ ŠUNIUKAMS IR JAUNIEMS ŠUNIMS 3kg – 15kg

20,99 79,99  su PVM

Presuotas Super Premium sausas maistas jauniems mažų veislių šuniukams nuo 4 sav.

PRINS PROCARE MINI PUPPY & JUNIOR PERFECT START SAUSAS PAŠARAS MAŽŲ VEISLIŲ ŠUNIUKAMS IR JAUNIEMS ŠUNIMS 3kg - 15kg 20,99 79,99  su PVM

Visavertis presuotas sausas maistas šuniukams ir jauniems šunims su paukštiena. Pašaro gamyboje naudojami aukščiausios rūšies natūralūs ingridientai siekiant užtikrinti puikią jūsų šeimos nario savijautą.

Rekomenduojamas nuo 4 savaičių iki 12 mėnesių amžiaus.Subalansuotas kiekis baltymų ir riebalų augančio šunyčio poreikiams patenkinti.Vitaminų ir mineralų kompleksas imunitetui.Sudėtyje nenaudojami dirbtiniai dažikliai ir kvapai.Lengvai virškinamas. Prins ProCare Mini Puppy & Junior Perfect Start sausas pašaras mažų veislių šuniukams ir jauniems šunims. Pašaras gaminamas pagal aukščiausius kokybės standartus, naudojant tik 100% natūralias dedamasias medžiagas, taip jūsų šeimos narys nuo mažų dienų gauna viską ko reikia augančio šuns organizmui.

Analizė:Drėgmė 9,0%. Baltymai 25,0%. Riebalai 17,0%. Pelenai 7,0%. Ląsteliena 3,0%. Angliavandeniai 39,0%. Kalcis 1,3%. Fosforas 0,9%. Kalis 0,7%. Magnis 0,1%. Natris 0,4%. Energetinė vertė 4090 kcal/kg.

Sudėtis:

Paukštiena.,Grūdai, mėsa ir gyvūlinės kilmės sub-produktai, daržovių sub-produktai, aliejai ir riebalai (0,5% lašišų taukai), cukrus, mielės.

Nurodymai:

ProCare Mini PUPPY & JUNIOR Perfect Start duodamas sausas, nereikia jokio paruošimo. Visada įsitikinkite, kad jūsų augintinis turi kambario temperatūros geriamojo vandens. Dienos rekomenduojamą maisto kiekį padalinkite į bent du maitinimus per dieną. Jei norite palepinti savo šunį, galite pasiūlyti Prins TotalCare ar Prins NatureCare vieną ar kelias dienas. Tai sveikas ir natūralus pašaras jūsų augintiniui.

Pereinant nuo vieno traškaus maisto prie kito

Keisdami kito gamintojo maistą į prins, galite maišyti abu pašarus tol, kol pakeisite visiškai. Kasdien įmaišykite vis daugiau naujojo pašaro kartu su senuoju, kol galutinai pakeisite, ne greičiau nei per 7 dienas. Kartais maisto pakeitimas gali įtakoti išmatų spalvos pakitimą, tai visiškai normalu ir nieko rimta.

Keisdami iš presuoto į traškų (ekstruduotą) maistą.

Kai keičiate presuotą maistą į kurį nors iš Prins ekstruduotų (traškių), rekomenduojame pakeisti iš karto, nedarant įmaišymo į senąjį maistą. Kartais pašaro pakeitimas gali įtakoti išmatų spalvos pakitimą, tai visiškai normalu ir nieko rimta. Presuotas maistas yra labiau koncentruotas ir mažesnės apimties nei traškus maistas. Rekomenduojamos porcijos yra atitinkamai mažesnės, taip neapkraunamas skrandis ir palengvėja virškinimas.

Papildoma informacija

Svoris N/A
Amžius: Pasirinkite

Jauniems

Prekės ženklas: Pasirinkite

PRINS

Skonis: Pasirinkite

Paukštiena

Veislės dydis: Pasirinkite

Mažų veislių

Svoris, kg: Pasirinkite

15 kg, 3 kg

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.