Tik Internetu

PRINS PROCARE GRAINFREE PUPPY & JUNIOR BEGRŪDIS SAUSAS MAISTAS ŠUNIUKAMS IR JAUNIEMS ŠUNIMS 3kg – 7,5kg

29,99 55,99  su PVM

Presuotas, begrūdis Super Premium sausas maistas šuniukams nuo 4 sav.

PRINS PROCARE GRAINFREE PUPPY & JUNIOR BEGRŪDIS SAUSAS MAISTAS ŠUNIUKAMS IR JAUNIEMS ŠUNIMS 3kg - 7,5kg 29,99 55,99  su PVM

Visavertis begrūdis sausas maistas šuniukams ir jauniems šunims su paukštiena. Pašaro gamyboje naudojami aukščiausios rūšies natūralūs ingredientai siekiant užtikrinti puikią jūsų augančio šeimos nario savijautą.

Tinka visų veislių šuniukams.
Subalansuotas kiekis baltymų ir riebalų augančio šunyčio poreikiams patenkinti.
Vitaminų ir mineralų kompleksas imunitetui.
Sudėtyje nenaudojami dirbtiniai dažikliai ir kvapai.
Rekomenduojamas nuo 4 savaičių amžiaus.

ProCare Grainfree Puppy & Junior Daily Care yra aukšiausios kokybės, begrūdis, presuotas maistas šuniukams nuo 4 savaičių iki 12 mėnesių amžiaus. Pašaras gaminamas pasitelkiant šalto spaudimo technologiją, taip išsaugomi visi šunims reikalingi vitaminai ir kitos maistinės medžiagos kurios aukštesnėse temperatūrose išgaruoja. Tokiu maistu šeriamo šuns skrandis yra neapkraunamas, pasisotinimui reikalingos mažesnės normos.


Analizė:
Drėgmė 9,0%. Baltymai 25,0%. Riebalai 17,0%. Pelenai 7,0%. Ląsteliena 2,5%. Angliavandeniai 39,5%. Kalcis 1,4%. Fosforas 0,8%. Kalis 0,6%. Magnis 0,1%. Natris 0,4%. Energetinė vertė 4110kcal/kg.

Sudėtis:

Dehidratuota paukštiena, bulvių krakmolas, žirniai, jautienos riebalai, tapijokos, cikorija, baltymų hidrolizatas, maltodekstrinas, hemoglobinas, daržovių skaidulos, lašišų aliejus (0,5%), mielių hidrolizatas, mineralinės medžiagos (kalio chloridas, vario sulfatas), saulėgrąžų aliejus, lecitinas, fruktooligosacharidai (FOS) (400 mg).

Nurodymai:

ProCare Grain-free PUPPY & JUNIOR DAILY CARE duodamas sausas, nereikia jokio paruošimo. Visada įsitikinkite, kad jūsų augintinis turi kambario temperatūros geriamojo vandens. Dienos rekomenduojamą maisto kiekį padalinkite į bent du maitinimus per dieną. Jei norite palepinti savo šunį, galite pasiūlyti Prins TotalCare ar Prins NatureCare vieną ar kelias dienas. Tai sveikas ir natūralus pašaras jūsų augintiniui.

Pereinant nuo vieno presuoto maisto prie kito

Keisdami iš kito gamintojo presuoto maisto į mūsų, galite maišyti abu pašarus tol, kol pakeisite visiškai. Kasdien įmaišykite vis daugiau naujojo pašaro kartu su senuoju, kol galutinai pakeisite, ne greičiau nei per 7 dienas. Kartais maisto pakeitimas gali įtakoti išmatų spalvos pakitimą, tai visiškai normalu ir nieko rimta. Kai keičiate traškų (ekstruduotą) maistą į kurį nors iš Prins presuotą, rekomenduojame pakeisti iš karto nedarant įmaišymo į senąjį maistą. 

Papildoma informacija

Svoris N/A
Amžius: Pasirinkite

Jauniems

Prekės ženklas: Pasirinkite

PRINS

Skonis: Pasirinkite

Paukštiena

Veislės dydis: Pasirinkite

Visoms veislėms

Svoris, kg: Pasirinkite

3 kg, 7.5 kg

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.