Tik Internetu

PRINS PROCARE GRAINFREE ADULT PRO ENERGY BEGRŪDIS SAUSAS MAISTAS AKTYVIEMS SUAUGUSIEMS ŠUNIMS 3kg – 12kg

29,99 82,99  su PVM

Presuotas, begrūdis Super Premium sausas maistas aktyviems suaugusiems šunims su paukštiena. Nuo 6 mėn.

PRINS PROCARE GRAINFREE ADULT PRO ENERGY BEGRŪDIS SAUSAS MAISTAS AKTYVIEMS SUAUGUSIEMS ŠUNIMS 3kg - 12kg 29,99 82,99  su PVM

Visavertis begrūdis sausas maistas suaugusiems aktyviems šunims su paukštiena. Pašaro gamyboje naudojami aukščiausios rūšies natūralūs ingridientai siekiant užtikrinti puikią jūsų šeimos nario savijautą.

Tinka šuniukams nuo 6 mėnesiu amžiaus.
Rekomenduojamas maitinančios arba nėščioms kalėms.

Puoselėja kailį ir odą.
Vitaminų ir mineralų kompleksas imunitetui.
Lengvai virškinamas.
Sudėtyje nenaudojami dirbtiniai dažikliai ir kvapai.
Šalto spaudimo būdu presuotos granulės.

Prins ProCare Grainfree Adult Pro Energy begrūdis sausas maistas aktyviems suaugusiems šunims. Pašaras gaminamas šalto spaudimo būdu, taip maiste išlieka didesnė dalis vitaminų ir mineralinių medžiagų. Maitinimo normos yra mažesnės, neapkraunamas skrandis. Pašaras tinka nėščioms arba laktacijos periode esančioms (maitinančioms) kalėms.

Analizė:
Drėgmė 9,0%. Baltymai 25,0%. Riebalai 17,0%. Pelenai 7,0%. Ląsteliena 2,5%. Angliavandeniai 39,5%. Kalcis 1,2%. Fosforas 0,8%. Kalis 0,6%. Magnis 0,1%. Natris 0,4%. Energetinė vertė 4110 kcal/kg.

Sudėtis:

Dehidratuota paukštiena, bulvių krakmolas, žirniai, gyvuliniai riebalai (jautienos), tapijokos, cikorija, baltymų hidrolizatas, maltodekstrinas, hemoglobinas, daržovių skaidulos, lašišų taukai (0,5%), mielės, hidrolizatas, mineralinių medžiagų (potassiumchloridai), saulėgrąžų aliejus, lecitinas, fruktooligosacharidai (FOS) (400 mg).

Nurodymai:

ProCare Grain-free ADULT PRO ENERGYduodamas sausas, nereikia jokio paruošimo. Visada įsitikinkite, kad jūsų augintinis turi kambario temperatūros geriamojo vandens. Dienos rekomenduojamą maisto kiekį padalinkite į bent du maitinimus per dieną. Jei norite palepinti savo šunį, galite pasiūlyti Prins TotalCare ar Prins NatureCare vieną ar kelias dienas. Tai sveikas ir natūralus pašaras jūsų augintiniui.

Pereinant nuo vieno traškaus maisto prie kito

Keisdami kito gamintojo maistą į prins, galite maišyti abu pašarus tol, kol pakeisite visiškai. Kasdien įmaišykite vis daugiau naujojo pašaro kartu su senuoju, kol galutinai pakeisite, ne greičiau nei per 7 dienas. Kartais maisto pakeitimas gali įtakoti išmatų spalvos pakitimą, tai visiškai normalu ir nieko rimta.

Keisdami iš presuoto į traškų (ekstruduotą) maistą.

Kai keičiate presuotą maistą į kurį nors iš Prins ekstruduotų (traškių), rekomenduojame pakeisti iš karto, nedarant įmaišymo į senąjį maistą. Kartais pašaro pakeitimas gali įtakoti išmatų spalvos pakitimą, tai visiškai normalu ir nieko rimta. Presuotas maistas yra labiau koncentruotas ir mažesnės apimties nei traškus maistas. Rekomenduojamos porcijos yra atitinkamai mažesnės, taip neapkraunamas skrandis ir palengvėja virškinimas. 

Papildoma informacija

Svoris N/A
Amžius: Pasirinkite

Suaugusiems

Prekės ženklas: Pasirinkite

PRINS

Skonis: Pasirinkite

Paukštiena

Veislės dydis: Pasirinkite

Visoms veislėms

Svoris, kg: Pasirinkite

12 kg, 3 kg

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.