Tik Internetu
Į krepšelį
Akcija!

NATURE’S PROTECTION SUPERIOR CARE SUAUGUSIŲ, MAŽŲ VEISLIŲ BALTAKAILIŲ ŠUNŲ SAUSAS BEGRŪDIS PAŠARAS SU SILKE 10 kg

Original price was: 75,99 €.Current price is: 51,99 €. su PVM

NATURE'S PROTECTION SUPERIOR CARE SUAUGUSIŲ, MAŽŲ VEISLIŲ BALTAKAILIŲ ŠUNŲ SAUSAS BEGRŪDIS PAŠARAS SU SILKE 10 kg 75,99  Original price was: 75,99 €.51,99 Current price is: 51,99 €. su PVM

„Nature‘s Protection White Dog Grain Free with Herring Adult Small Breed “ – aukščiausios klasės pašaras su silke, specialiai sukurtas suaugusiems visų veislių baltakailiams šunims.

Šio sauso pašaro sudėtis papildyta jautrią odą bei virškinimą gerinančiais ingredientais. Sudedamosios dalis ne tik aprūpins jūsų šuns organizmą visomis reikalingomis medžiagomis, bet ir užtikrins nepriekaištingą kailio išvaizdą.

BEGRŪDŽIAI INGREDIENTAI

Tinka jautriems ir alergiškiems augintiniams.

Be grūdinės kilmės ingredientų, galinčių sukelti alergines reakcijas. Tinka augintiniams, turintiems jautrią virškinimo sistemą, neapsunkina virškinamojo trakto.

GYVŪNINĖS KILMĖS BALTYMAI

Su silke

Pagrindinis pašaro baltymų šaltinis – silkė. Tai lengviausiai virškinama žuvis iš visų, kurioje gausu Omega-3 riebalų rūgščių ir vitamino D. Pašaras tinka šunims, kuriems reikalinga svorio kontrolė.

STIPRI IMUNINĖ SISTEMA IR SKLANDI SMEGENŲ VEIKLA

Papildyta Omega-3 ir Omega-6 riebalų rūgštimis

Silkėje esančios riebalų rūgštys yra labai vertingos – stiprina imuninę sistemą, palaiko tinkamą smegenų vystymąsi, širdies ir kraujagyslių funkciją, mažina uždegiminius procesus.

SKLANDUS VIRŠKINIMAS

Visavertis, šunų ypač mėgstamas pašaras, sukurtas iš kruopščiai atrinktų aukščiausios kokybės produktų. Idealiai funkcionuojančio žarnyno rezultatas – tvirtos ir negausios išmatos, todėl pašaro sudėtis papildyta jukos ekstraktu, prebiotikais ir ląsteliena.

NATURE’S PROTECTION Superior care – Super Premium sausų pašarų linija, kuri pasižymi inovatyviais ingredientais bei atspindi naujausiomis tendencijomis ir technologijomis grįstą sveiką augintinių mitybą. Pašarų sudėtyje – tik aukščiausios kokybės baltymų šaltiniai bei kiti inovatyvūs ingredientai.

Pagaminta Europos Sąjungoje.

Papildoma informacija

Amžius

Suaugusiems

Prekės ženklas

NATURE'S PROTECTION SUPERIOR CARE

Skonis

Žuvis

Veislės dydis

Mažų veislių