GIMCAT URINARY PASTE Pasta Katėms Nuo Šlapimo Akmenų Susidarymo, 50 Gr

5,89  su PVM

GIMCAT URINARY PASTE Pasta Katėms Nuo Šlapimo Akmenų Susidarymo, 50 Gr 5,89  su PVM

Dėl savo instinktų katės taupo vandenį, todėl turi labai koncentruotą šlapimą, kad pašalintų kuo mažiau vandens. Kartu su kitais veiksniais tai gali sukelti šlapimo akmenų susidarymą. Kai kurie šlapimo akmenų tipai yra pagaminti iš fosforo ir oksalato. „UT Balance Paste“ sudėtyje yra komponentų, kurie žarnyne reaguoja su fosforu ir oksalatu.GIMCAT URINARY PASTE palaiko sveiką šlapimą ir gali būti duodama katei kartu su įprastu maistu.
Dėl savo instinktų katės taupo vandenį, todėl turi labai koncentruotą šlapimą, kad pašalintų kuo mažiau vandens. Kartu su kitais veiksniais tai gali sukelti šlapimo akmenų susidarymą. Kai kurie šlapimo akmenų tipai yra pagaminti iš fosforo ir oksalato. „UT Balance Paste“ sudėtyje yra komponentų, kurie žarnyne reaguoja su fosforu ir oksalatu. Mūsų pasta palaiko sveiką šlapimą ir gali būti duodama katei kartu su įprastu maistu.

Papildomas ėdalas katėms. Urinary paste – vienintelė pasta, efektyviai veikianti abiejų rūšių šlapimo akmenų susidarymą. Be to, pasta iš vidaus teigiamai veikia šlapimo takus.

Pastos sudėtyje esantys komponentai aktyviai neutralizuoja žarnyne esančias medžiagas, dalyvaujančias struvitų ir kalcio oksalatų akmenų susidaryme, tuo pačiu lėtina jau esančių akmenų augimą ir naujų susidarymą, todėl padeda sumažinti šlapimo takų susirgimų riziką.

Papildoma informacija

Prekės ženklas

GIM CAT