GimCat Nutri Pockets Junior Mix skanėstai katėms 60g

2,19  su PVM

GimCat Nutri Pockets Junior Mix skanėstai katėms 60g 2,19  su PVM

Papildomas ėdalas kačiukams nuo 4 mėn. amžiaus. Skanėstai kačiukams su sūriu, pienu, jogurtu ir kalciu. Sveikam kaulų vystymuisi ir augimui. Viena pagalvėlė – mažiau nei 2 kcal. Be cukraus.

GIMCAT NUTRI POCKETS – traškios pagalvėlės su gardžiu įdaru, skirtos augantiems kačiukams.

Papildomas ėdalas jaunoms katėms. Skanėstai kačiukams su sūriu, pienu, jogurtu ir kalciu. Sveikam kaulų vystymuisi ir augimui palaikyti. Be dirbtinių kvapiųjų medžiagų bei cukraus

GIMCAT NUTRI POCKETS – traškios pagalvėlės su gardžiu įdaru, skirtos jaunoms katėms. Jaunai katei normaliam kaulų, raumenų ir dantų vystymuisi reikia 3 kartus daugiau kalcio nei suaugusiai katei. Taurinas yra svarbus regai ir padeda palaikyti širdies funkciją. Puikiai jūsų katės gyvenimo pradžiai.

Sudėtis: grūdai, mėsa ir gyvūninės kilmės produktai, aliejai ir riebalai, augalinių proteinų ekstraktas, žuvis ir jos produktai, pienas ir jo produktai (geltonas – 4% sūrio, šviesiai geltonas – 4% sauso pieno, šviesiai raudonas – 4% jogurto), augalinės kilmės medžiagos, mineralai.

Analitinės sudedamosios dalys: 30% baltymų, 20% riebalų, 6% pelenų, 1,5% ląstelienos, 1% kalcio, 9% drėgmės.

Maistiniai priedai/kg: vit. A 9000 TV, vit. D3 630 TV, vit. E 90 mg, taurinas 1000 mg; sudėtyje yra antioksidantų ir dažančių medžiagų.

Šėrimo rekomendacijos: iki 20 skanėstų per dieną. Katės indelyje visada turi būti vandens atsigerti.

Papildoma informacija

Prekės ženklas

GIM CAT

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.