CSI URINE MULTI-PET 500ml

13,99  su PVM

CSI URINE MULTI-PET 500ml 13,99  su PVM

Šlapimo dėmių ir kvapo naikintojas

Efektyvi gyvūnų šlapimo kvapą ir dėmes naikinanti purškiama priemonė, kuri  sunaikina šviežias ir įsisenėjusias gyvūnų šlapimo dėmes.

CSI URINE unikali priemonė sudaryta iš natūralių fermentų, aktyvių paviršiaus medžiagų ir eterinių aliejų, kurie sunaikina dėmes ir kvapus molekuliniame lygmenyje, todėl paviršius tampa nusikalstamai švarus.

Priemonė suskaido įvairių gyvūnų išdžiūvusius šlapimo rūgšties kristalus.Sunaikina šviežias ir įsisenėjusias gyvūnų šlapimo dėmes.Naikina šlapimo kvapą, kuris skatina gyvūnus žymėti teritoriją toje pačioje vietoje.Pagamintas iš natūralių fermentų: sudėtyje nėra kenksmingų medžiagų.Saugus naudoti žmonių ir gyvūnų aplinkoje.

Naudojimas:

Nepastebimoje vietoje patikrinkite, ar valomas paviršius neblunka.Popieriniu rankšluosčiu nusausinkite vietą, kurioje augintis paliko šlapimą, išmatas ar vėmalus.Gausiai užpurkškite CSI URINE priemonės ant dėmės. Svarbu sudrėkinti šiek tiek didesnį plotą nei pati dėmė.Netrinkite. Nenaudokite su kitų valiklių.Leiskite valomai vietai išdžiūti.Kai visiškai išdžius išsiurbkite likučius, nuplaukite vandeniu.

Naudojimas ant kilimų ir kitų audinių: nenaudokite kitų valiklių ar garų siurblio tol kol dėmes valote su CSI URINE. Šlapimas išplinta 2-4 kartus viršydamas savo paviršiaus dydį, o skystis susigeria į paviršių. Norint išvalyti senas dėmes, procedūrą kartokite kelis kartus.

Sudėtis: <5% fermentų, kvapiosios medžiagos. Sudėtyje yra kumarino.