BRIT CARE Adult LB Salmon&Potato begrūdis sausas maistas dideliems šunims su lašiša ir bulvėmis 3kg – 12kg

14,99 51,19  su PVM

BRIT CARE Adult LB Salmon&Potato begrūdis sausas maistas dideliems šunims su lašiša ir bulvėmis 3kg - 12kg 14,99 51,19  su PVM

Puikiai subalansuotas, gerai virškinamas, begrūdis, aukščiausios kokybės super premium klasės šunų maistas Brit Care Grain-free Adult Large Breed Salmon & Potato, sukurtas specialiems didelių ir itin didelių veislių suaugusių šunų mitybos poreikiams.

Dideliems šunims reikia tokio maisto, kuris praturtintas specialiomis maisto medžiagomis tam, kad būtų apsisaugota nuo virškinimo problemų, širdies ligų ir sąnarių problemų. Kaip tik tokiomis savybėmis ir pasižymi Brit Care Grain-free Adult Large Breed Salmon & Potato maistas šunims.

Begrūdė formulė. Tinkamai subalansuotas kiekis baltymų, riebalų ir maistingųjų medžiagų padeda raumenų regeneracijai ir puikiai fizinei būklei palikyti.
Tikrasis margainis. Gerina medžiagų apykaitą, atlieka valomąją funkciją, turi priešuždegiminių sąvybių, gerina kepenų veiklą, regeneraciją.
Padidintas kiekis Omega-3 riebalų rūgščių padeda išsaugoti sveiką širdį, odą ir vešlų, blizgantį kailį.
Chondroprotective padeda palikyti stiprius ir sveikus sąnarius, kremzles, sausgysles ir raiščius.
Vitaminas C. Organizme veikia, kaip antioksidantas. Apsaugo ląsteles nuo laivųjų radikalų žalos. Ypač svarbus imuninei sistemai.
Nėra: sojos, jautienos, kiaulienos. kviečių, kukurūzų, GMO

Papildoma informacija

Amžius: Pasirinkite

Suaugusiems

Prekės ženklas: Pasirinkite

Brit Care

Skonis: Pasirinkite

Lašiša

Svoris, kg: Pasirinkite

12 kg, 3 kg

Veislės dydis: Pasirinkite

Didelių veislių