VITAPOL Visavertis maistas didelėms papūgoms 900g

8,89  su PVM

VITAPOL Visavertis maistas didelėms papūgoms 900g 8,89  su PVM

VITAPOL- tai visavertis maisto mišinys, kurį sudaro vaisiai ir grūdai, skirti tinkamai didelių papūgų kasdieninei mitybai. Įvairių aukštos kokybės ir visiškai prinokusių vaisių kiekis maiste, suteikia vitaminų, mineralų, elementų ir pektinų, reikalingų papūgos dietai. Ananasai, mangai, bananai, abrikosai, figos, spanguolės ir kiti vaisiai yra sveiki ir natūralūs papūgų skanėstai. Riešutai, tokie kaip makadamijos, Brazilijos riešutai ir žemės riešutai, papildo papūgų dietą vitaminu E, apsaugančiu nervų sistemą ir imuninę sistemą, kuris taip pat yra puikus antioksidantas. Stiprina plunksnas ir suteikia plunksnoms natūralią spalvą. Atitinkama, maža ingredientų frakcija, atitinkanti šių egzotinių paukščių snapo dydį.

Sudėtis:
Saulėgrąžu sėklos, baltų saulėgrąžų sėklos, Mung pupelės, raudonas sorgas, baltas sorgas, moliūgų sėklos, žemės riešutai išlukštenti, laikinės rožės vaisius, džiovintos morkos, džiovinti burokėliai, gudobelės vaisius, pupelių dribsniai, kviečių grūdų miltai, dygminų sėklos, kukurūzų dribsniai, kanapių sėklos, žemės riešutai, žirnių dribsniai

Sudėties analizė:

Žali baltymai 12%
Žali aliejai ir riebalai 14,2%
žalia lasteliena 24,8%
Žali pelenai 3,95%
drėgmė 12%

Dozavimas:
Visada laikykitė pilnas šėryklas, užtikrinkite nuolatinę prieigą prie švaraus ir šviežio vandens. Paukščių suvartoto maisto kiekis paprastai atitinka 20% jų kūno svorio.

Papildoma informacija

Prekės ženklas

VITAPOL