SmartBones Chicken mini 8 vnt.

4.70

Kategorijos: , , , Produkto kodas: 719d3ac849ae

Aprašymas

“SmartBones® Chicken Bones” yra skanūs kramtomieji kaulai be žalios odos su gardžia vištiena. Mini dydis tinka mažų veislių šunims. Dvigubas kaulų sluoksnis užtikrina kramtymo malonumą – iš pradžių skanios daržovės, paskui mėsa įdarytas vidus. Kaulai praturtinti vitaminais ir mineralinėmis medžiagomis, o didžiausias jų privalumas yra tas, kad jie lengvai virškinami ir turi labai mažai riebalų. Kramtymo metu natūralus dilimo procesas valo dantis ir užtikrina jų sveiką būklę. “SmartBones® Chicken Bones – Mini” mažų veislių šunims – idealus užkandis tarp valgymų. Šunims patinka skanus vištienos ir daržovių derinys.

Svoris: 128 g

 

1 skanėstas per dieną (maksimaliai 10% dienos kalorijų). Pasirink skanėstus kiek didesnius už šuns burną.

 

Sudėtis: augalinės kilmės produktai, mėsa ir gyvūninės kilmės produktai (tarp kitko: vištienos filė 8.5%), įvairūs cukrai, daržovės (4.5% džiovinti žirniai, morkos ir batatai), mineralai.

 

Analitinės sudedamosios dalys: baltymai 14%, riebalai 0.5%, neapdorotos skaidulos 0.2%, neapdoroti pelenai 2.5%

 

Priedai: (/kg) Vitaminai: vitaminas E 133mg, Mikroelementai: geležis (geležies (II) sulfatas heptahidratas) 43mg, cinkas (cinko sulfatas heptahidratas) 49mg, manganas (mangano sulfatas monohidratas) 70mg.

Papildoma informacija

Prekės ženklas

Skonis