NordicPet nesušokantis augalinio pluošto kraikas 5 l

4,19  su PVM

Natūralus nesušokantis granuliuotas vienmečių augalų pluošto kraikas naminiams gyvūnėliams.

NordicPet nesušokantis augalinio pluošto kraikas 5 l 4,19  su PVM

NordicPet nesušokantis kraikas yra sveikesnis pasirinkimas, kuris padeda rūpintis Jūsų augintinio higiena. Šis kraikas, pagamintas iš technologiškai rafinuotų augalinių pluoštų, tinka visų rūšių augintiniams: katėms, triušiams, paukščiams ir graužikams. Šis pažangus kraikas gaminamas iš technologiškai išgrynintų augalinių pluoštų, kurie sugeria net iki 7 kartų daugiau skysčių pagal tūrį ir dar efektyviau neutralizuoja nemalonius kvapus. Šių savybių dėka galite mėgautis malonia ir bekvape gyvenamąja aplinka.

Skirtingai nuo daugelio kitų kraikų, NordicPet sudėtyje nėra silikagelio, bentonito ar molio – taip apsaugomi Jūsų augintinio kvėpavimo takai nuo potencialiai pavojingų šių medžiagų dulkių. Šis nesušokantis kraikas gaminamas iš kasmet atsinaujinančių vienmečių augalų pluošto. Dėl kraiko 100 % natūralumo, jis yra kompostuojamas ir biologiškai skaidus – suyra per 8 savaites, asimiliuojasi su natūralia aplinka, nepalikdamas planetoje jokių pėdsakų.

Dėl smulkios, specialiai traiškytos frakcijos minkštumo NordicPet kraikas užtikrina puikų našumą bei komfortą Jūsų augintiniui.

Naudojimo instrukcija

  1. Priklausomai nuo gyvūno rūšies ir dydžio, į dėžutę įpilkite apie 2-6cm kraiko.
  2. Išmeskite panaudotą kraiką į organinių atliekų konteinerį arba kompostuokite. Mažais kiekiais galima nuleisti į tualetą.
  3. Ištuštinkite ir išvalykite dėžutę, pripildykite ją nauju kraiku.

Gamintojas: Nordic Pet, UAB, Lietuva.

Papildoma informacija

Prekės ženklas

NordicPet

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.