BACHUS dantims ir dantenoms

 13.79

Aprašymas

60 tablečių

Pagalba šunims ir katėms: stabdo dantų akmenų formavimąsi ir padeda sustiprinti dantis ir dantenas

Kiekvieną kartą augintiniui ėdant ant dantų susiformuoja lipnios apnašos. Apnašos reaguoja su druskomis, natūraliai esančiomis augintinio seilėse, ir praėjus vos 24 valandoms apnašos pradeda kietėti ir ilgainiui virsta akmenimis. Akmenys gali sukelti augintiniui periodontitą: dantenos pasidaro skausmingos, prasideda jų uždegimas, infekcija ir gresia dantų praradimas.

BACHUS Teeth&Gums pašaro papildas, skirtas visų veislių šunims ir katėms, subalansuotas taip, kad padėtų išvengti apnašų ir akmenų formavimosi bei nepageidaujamų bakterijų dauginimosi augintinio burnos ertmėje, apsaugant dantis bei dantenas ir palaikant normalų burnos kvapą.

KOMPLEKSINĖS SUDĖTIES PAŠARO PAPILDAS GALI PADĖTI:
• sumažinti dantų apnašų ir akmenų susidarymo riziką;
• stiprinti dantis ir dantenas;
• mažinti nemalonų burnos kvapą;
• skatinti antibakterinius procesus.

Pašaro papildas BACHUS Teeth&Gums – tai stiprios koncentracijos augalinių ekstraktų, propolio ir būtiniausių vitaminų kompeksas, padedantis palaikyti augintinio burnos ertmės švarą ir gaivų burnos kvapą. Sudėtyje yra rudųjų jūros dumblių (Ascophyllum Nodosum) – natūralios medžiagos, skirtos kovoti su dantų apnašomis ir kontroliuoti burnos ertmės mikrobiomą.

BACHUS Teeths&Gums nauda augintiniui

GALI PADĖTI MAŽINTI DANTŲ APNAŠŲ IR AKMENŲ SUSIDARYMO RIZIKĄ
Ruduosiuose jūros dumbliuose esantys mineralai padeda palaikyti sveikus dantis ir dantenas. Jie sukuria ploną dantų ir dantenų plėvelės dangą, kuri padeda apsisaugoti nuo apnašų ir akmenų susidarymo, bei palaikyti sveiką bakterijų pusiausvyrą augintinio burnos ertmėje.

GALI PADĖTI MAŽINTI NEMALONŲ BURNOS KVAPĄ

Kininių arbatmedžių lapų ekstrakte esančios medžiagos padeda kovoti su dantenų ligas sukeliančiomis bakterijomis, taip mažėja rizika blogo burnos kvapo atsiradimui. Arbatmedžio ekstraktas veikia ir kaip natūralus
antioksidantas, skatinantis ląstelių atsinaujinimą, tokiu būdu galintis padėti gyti žaizdelėms augintinio burnos ertmėje.
Propolio efektą nulemia biologiškai aktyvių veikliųjų medžiagų junginiai. Propolyje esantis didelis kiekis flavonoidų veikia įvairias bakterijas ir stabdo jų vystymąsi, tačiau kartu nesunaikina naudingos organizmo mikrofloros. Svarbios yra ir aromatinės rūgštys, kurios padeda palaikyti gerą burnos kvapą.

PADEDA STIPRINTI DANTIS IR DANTENAS

Vitaminas D3 padeda palaikyti normalią kalcio ir fosforo absorbciją ir įsisavinimą, dalyvauja ląstelių dalijimosi procese. Padeda palaikyti kalcio koncentraciją kraujyje ir normalią dantų, kaulų ir raumenų būklę.
Vitaminas C padeda palaikyti kolageno, kuris reikalingas normaliai dantų ir dantenų funkcijai, susidarymą.

Dantims ir dantenomsSudėtis vienoje tabletėje:
Rudadumblių ekstraktas (Ascophyllum Nodosum)290mg
Propolio milteliai10mg
Alaus mielės (iš Saccharomyces Cervicae)150mg
Augaliniai ekstraktai
Kininio arbatmedžio (Camellia sinensis) lapų ekstraktas10mg
Mikroelementų priedai
Cinkas (Cinko chelatas iš glicino)15mg
Vitaminai, aminorūgštys
Vitaminas A253TV
Vitaminas D3100TV
Vitaminas E10mg
Vitaminas C10mg
Pantoteno rūgštis0,50mg
Vitaminas B₆0,40mg
Niаcinas0,30mg
Vitaminas B₁0,30mg
Vitaminas B₂0,20mg
Biotinas0,10mg
Vitaminas B₁₂20µg
Folio rūgštis10µg
Pagalbinės medžiagos
Dikalcio fosfatas
Mikrokristalinė celiuliozė
Riebalų rūgščių magnio druskos
Koloidinis sicilis

Papildoma informacija

Prekės ženklas