ATHENA Lašišų Delikatesinis Paštetas Su Upėtakio Gabaliukais Jogurto Padaže 100g

0.55

Kategorijos: , , Produkto kodas: f52735e74306

Aprašymas

Visavertis, subalansuotas ėdalas katėms.

Šis maistas yra ne tik puikiais įsisavinamas, jame taip pat gausu naudingų mineralų puikiai Jūsų augintinio savijautai bei vystimuisi užtikrinti.

Sudėtis:

mėsa ir mėsos produktai, žuvis ir žuvies produktai (lašišų, upėtakių 4%), pienas ir pieno produktai (jogurtas 4%), aliejai ir riebalai, mineralai, cukrus, augalinės kilmės produktai. Priedai: vitaminas D3 – 200 TV/kg, vitaminas E – 100 mg/kg, cinkas (cinko sulfato monohidrato pavidalu) – 16 mg/kg, manganas (mangano sulfato monohidratas) – 4,3 mg/kg, jodas (kaip kalcio jodatas) – 0,15 mg/kg, varis (vario aminorūgšties chelatas) – 5 mg/kg.

Analitinės sudedamosios dalys:

drėgnis – 78 %, žali baltymai – 11,0 %, žali riebalai – 7,0 %, žali pelenai – 2,5 %, žalia ląsteliena – 0,4 %.

Šėrimo rekomendacijos:

suaugusioms katėms (apie 4 kg svorio) pateikti vieną konservų pakuotę vieno šėrimo metu. Šerti po dvi konservų pakuotės per dieną. Individualūs šėrimo poreikiai gali skirtis ir priklausyti nuo katės veislės, amžiaus, aktyvumo lygio ir gyvenimo sąlygų. Ėdalas pateikiamas kambario temperatūros. Katei visada turi būti įpilta šviežio ir švaraus vandens. Geriausia suvartoti iki data, partijos numeris ir gamyklos registracijos numeris: žiūrėti ant pakuotės. Laikyti sausoje ir vėsioje vietoje. Be dažiklių ir konservantų.

Papildoma informacija

Prekės ženklas

Svoris, kg